Skip to Main Content

Lost Alumni

Alumni Directory Detail

Below are the alumnus Wabash College is missing information for.

2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1997 | 1996 | 1995 | 1994 | 1993 | 1992 | 1991 | 1990 | 1989 | 1988 | 1987 | 1986 | 1985 | 1984 | 1983 | 1982 | 1981 | 1980 | 1979 | 1978 | 1977 | 1976 | 1975 | 1974 | 1973 | 1972 | 1971 | 1970 | 1969 | 1968 | 1967 | 1966 | 1965 | 1964 | 1963 | 1962 | 1961 | 1960 | 1959 | 1958 | 1956 | 1955 | 1954 | 1953 | 1952 | 1951 | 1950 | 1949 | 1948 | 1944 | 1943 | 1942
Class of 2016
Gee, Methuselah
Class of 2015
Darabaris, Zachary
Neshkov, Ivan
Strods, Matiss
Wu, Yunan
Class of 2014
Blaich, James
Ojimba, Fidel
Class of 2013
Duong, Hung
Iftikhar, Muhammad
Miller, Vincent
Spriggs, Drew
Stephens, Timothy
Warner, Clinton
Watson, Gabriel
Class of 2012
Frawley, Joshua
Lu, Zeyu
Najar, Kyle
Pearcy, Andrew
Sullivan, Terence
Tom, Alan
Class of 2011
Anderson, Scott
Buehner, Corey
Burzon, Bryan
Cohen, Nicholas
Dotson, Quincy
Jordan, Michael
Kelly, Charles
Ramsey, Nicholas
Stancu, Bogdan-Gabriel
Wagner, Joshua
Class of 2010
Ajiboye, Shola
Castilow, Jacob
Goodrich, William
Koerner, Jonathan
Metz, Daniel
Murchie, William
Rockefeller, Nicholas
Scott, Michael
Shrestha, Sabir
Thomas, Jake
Threat, Richard
Class of 2009
Collier, Levi
Hawkins, Joseph
Hernandez, Steve
Hill, Ja' Michael
Jones, Leander
King, Ronald
Leshovsky, Andrew
Markovich, Peter
Miller, Patrick
Swickard, Kyle
Woods, Julius
Class of 2008
Bash, Tyler
Bragg, Brandon
Brown, Christopher
Faulkner, Austin
Harbin, Spencer
Harrington, Alex
Matras, Brian
Neighbors, Charles
Rudnik, Collin
Stephens, James
Wessel, Alex
Class of 2007
Chalk, Joshua
Foley, Reginald
Grevenstuk, Gabriel
Guevara, Carlos
Jones, Joshua
Kelsey, Ronald
Koch, David
Kongpinda, Jean
McGraw, Daniel
Meyer, Gordon
Peace, Chad
Pitcher, David
Pompeo, Nicholas
Pratt, Zachary
Ramilo, Philip
Smith, Joseph
Class of 2006
Alstott, Brandon
Barkley, Brandon
Baxter, Michael
Cameron, Paul
Dixon, Justin
Easley, Scott
Endress, Matthew
Fortner, Bart
Goodman, Richard
Hanchar, Robert
Hunt, Jordan
Jackson, Theodore
Joslyn, Peter
Kierzek, Craig
Kinkead, Max
Manker, Zachary
McAdams, William
Myers, Benjamin
Nguyen Tang Le, Quoc Huy
Parish, Matthew
Ritter, Michael
Roswarski, Michael
Scheer, Jacob
Settimba, Ivan
Waters, Christopher
Winters, Richard
Class of 2005
Bashaw, Dorian
Bearpaw, Abraham
Bodenreider, Blake
Bogunia, Aaron
Bonich, Bradley
Branecki, John
Brown, Samuel
Cook, Demitrian
Elliott, Luke
Garrett, Thomas
Henseler, Kenneth
Huner, Dustin
Keets, Stanley
Kivett, Lewis
Lozano, Elliot
Luquin, Rudy
McCall, John
Myers, Nicholas
Niehaus, William
Osborne, Matthew
Sawyers, Parker
Schubert, Daniel
Smallwood, Raleigh
Summers, Thomas
Valencia, Jesus
Vassilev, Ivan
Washington, Vincent
Yates, Ryan
Class of 2004
Arnold, Paul
Bell, Jameel
Bowie, Jerry
Casha, Victor
Cloud, James
Elkins, Stephen
Faraone, Bernard
Gordon, Declan
Gordon, Thomas
Gutwein, Yossarian
Hackett, Robert
Hernandez, Juan
Hunt, Christopher
Keihn, Kyle
Kelly, Brian
Knight, Steven
Lin, John
Mailey, Chaz
McConnell, Michael
Moore, Nathan
Mootassem, Aadil
Morris, Jeremy
Motiee, Hadi
Nance, Terence
Newburg, Christopher
Pope, Nathaniel
Seyfried, Matthew
Shell, Luther
Simpson, Tyler
Sutherland, David
Tolley, Christopher
Class of 2003
Benge, Justin
Boria, Damon
Candiano, Brandon
Carlson, Matthew
Conway, Andrew
Cooley, R.
Crabtree, L.
DeHart, Brandon
Dragoo, Brent
Free, Nathan
Gadbury, Matthan
Glova, Bryan
Goldstein, Philip
Goodfellow, Adam
Greene, Ryan
Hemmerich, Ryan
Holtsclaw, Byron
Hoover, David
Hudelson, Benjamin
Jones, Robert
LaCasse, Aaron
Latham, Aaron
Longoria, Leonel
Lowry, Kevin
Meyers, David
Montes de Oca, Ray
Mputubwele, Nsayel
Palin, Jeremy
Philippe, Jeffrey
Rosenberger, Kenneth
Sermersheim, Daniel
Shefter, Andrew
Stepleton, Luke
Townsend, Douglas
Wells, Justin
White, Justin
Class of 2002
Baldwin, Joshua
Blankenship, Scot
Case, Kyle
Congdon, Adam
Crick, Bryan
Daugherty, Travis
Elmore, Joshua
Flater, Michael
Gibson, Ryan
Gracia, Jehu
Green, Darren
Hamilton, James
Hendrickson, Peter
Holt, Gregory
Hunt, Joel
Jha, Anand
Kaiser, Andrew
Lakes, John
Martinez, Allan
May, Anthony
McAllister, Drew
McGinley, Sean
Peel, James
Ping, Adam
Stanley, Thomas
Street, Chad
Van Ham, John
Wolfe, Adam
Woodward, William
Young, Justin
Class of 2001
Ashbaugh, Jason
Atacik, Ali
Baker, David
Boothby, Travis
Cottom, Shane
Craft, Daniel
Ehsan, Imran
Jagne, Momodou
Kalinowski, Jonathan
King, Todd
Kokusho, Taiji
Lazzari, Philip
Mangan, Robert
Meyer, Paul
Miyazaki, Atsushi
Morales, Jose
Rogers, Song
Sajan, Abdulsamin
Schopmeyer, Grant
Schwier, Jonathan
Short, David
Siddons, Brian
Slakes, James
Troglia, Gerald
Vonderheide, Joshua
Warkentien, Lanny
Whetstine, William
Wilhelm, Matthew
Williams, Michael
Yang, Zhenyu
Zylstra, Joshua
Class of 2000
Abdulla, Sajad
Anderson, Joseph
Apodaca, Nahum
Brown, Kevin
Busse, Matthew
Carlson, Kenneth
Copley, Ryan
Cox, Jeremiah
Davis, Andrew
Docalavich, Edward
Fye, Amadou
Gajigo, Ousman
Garcia, Adam
Goodwyn, Anthony
Hopkins, Charles
Howard, Michael
Jackson, Bryan
Johnson, David
Kellam, David
Kimbler, Thomas
Levstek, Dean
McDuffee, James
Morgan, Benjamin
Patchell, Carson
Peasley, Seth
Petenko, Valentin
Rahn, Joseph
Ross, Daniel
Schlatter, Neal
Shaffner, Christopher
Singh, Bipulendu
Sisay, Yaya
Snyder, Richard
Starnes, Dustan
Stohler, Dustin
Vigue, Michael
Wagner, Steven
Wallick, David
Class of 1999
Bade, Naseer
Dalton, Matthew
Davis, Max
Davis, James
Dodson, Timothy
Dombkowski, Roger
Franklin, Marques
Gray, Joseph
Harter, Timothy
Havens, William
Kirkman, Travis
Lee, William
Machiorlatti, Michael
Munoz, Carlos
Opat, Timothy
Pieper, Eric
Raquet, James
Russell, Ryann
Scarborough, Teemu
Schwartz, Andrew
Swanzy, George
Warren, Michael
Whetsel, Michael
Wickliffe, Nathaniel
Class of 1998
Brehler, Fletcher
Chambers, William
Clouse, Lance
Daniel, Abishai
Elledge, Richard
Embrey, Reid
Emery, Giles
Gritton, Matthew
Hall, James
Harris, Miguel
Harter, Peter
Hawkins, Michael
Hofer, Andrew
Horan, Brendan
Keeney, Brian
Long, William
Marietta, James
Norrick, Jason
Saylor, Stephen
Shelton, Randall
Sherrell, Kelvin
Thomas, Kyle
Tobias, Robin
Williams, R.
Wilmington, Sean
Wilson, Alan
Class of 1997
Anstett, Hugh
Brennan, James
Cherry, Bradley
Combs, Christopher
Cook, Byron
Cushenberry, Andrew
Davis, Marcus
Delaney, Christopher
Eads, Jon
Fleming, John
Gerber, Matthew
Goebel, Justin
Hamilton, James
Hodges, Jamey
Hutson, Gregory
Kane, Peter
Marek, Grzegorz
Mays, Cortez
McManis, Joshua
McWilliams, Fred
Perez, Daniel
Ragnarsson, Adalsteinn
Roe, Glenn
Rowe, Charles
Shah, Sairav
Smith, Theodore
Steury, Keith
Svantner, Jeffery
Vongpkakdy, Leck
Watanabe, Kazufumi
Westerhold, John
Wright, Cory
Wynalda, Matthew
Class of 1996
Ahmed, Syud
Allen, Samuel
Almerigi, Jason
Cherundolo, James
Coyle, Nelson
Dai, Ning
Dixon, Adam
Duarte, Jeffrey
Dunivan, Darin
French, Rodney
Gilliatte, Mark
Hudson, Jason
Jayatilaka, Suresh
Jennings, Stephen
Kirkendoll, Scott
Lyons, Robert
Maldonado, Francisco
McMillan, Mikeal
Meyer, Anthony
Moore, Thomas
Moore, Kali
Noyola, Marco
Parish, Todd
Patrick, John
Phipps, Farrell
Richard, Timothy
Robinson, Brian
Servies, David
Starrett, Chad
Voliva, Donald
Whitehead, Aaron
Williams, Joshua
Zafran, Nicholas
Class of 1995
Ahmed, Faisal
Azizi, Abdul
Carbone, Brian
Chambers, Timothy
Chaney, Jon
Chong, Di
Chowdhury, Enam
Dobson, Jeffrey
Fields, W.
Fonseca, Marcelo
Fye, Salmon
Garner, Patrick
Grinnell, Eric
Hanlin, Rob-Phillip
Henry, Brian
Kabitsis, Nickos
Khalsa, Hari Nam
Kiiver, Toivo
Lien, Craig
McCarthy, C.
Rippey, Thompson
Roberts, Curtis
Sharma, Rischi
Shupe, Philip
Siddiqi, Sami
Class of 1994
Bradley, Robert
Buschmann, Kristian
Hardesty, Craig
Haseyama, Tomoya
Hill, Jonathan
Hinshaw, Christopher
Hostetler, Todd
Lowe, Baboucarr
Morris, Matthew
Schwartzkopf, Jason
Siripunkaw, Pak
Class of 1993
Anderson, Emery
Bill, Sean
Crossey, Michael
Dunn, Richard
Garrison, Jeremy
Goodridge, John
Itoh, Taku
Matsui, Ken
Miller, Christopher
Morrical, Bradley
Perry, Richard
Rush, Michael
Thompson, Jeffrey
Torres, Peter
VanHoy, Brian
Class of 1992
Acar, Siyavus
Boyd, David
Church, Mark
Clary, Michael
Cline, Douglas
Craaybeek, Jason
Cummins, R.
Douglas, Christopher
Flores, Eric
Frederick, William
Gaskill, David
Glogas, Geoffrey
Johnson, Todd
Kridle, Eric
LaPerna, Angelo
Long, Thomas
Marshall, Troy
Minya, Steven
Nabi, Mohammed
Overton, Joseph
Pearson, Jeffrey
Reising, Brian
Schwartz, Steven
Stanforth, W.
Tan, Alan
Terakado, Hideaki
Westgard, Thomas
Class of 1991
Anderson, Kip
Brown, Steve
Brown, Thomas
Clouser, Thomas
Collett, Nathan
Conant, Michael
Craft, William
Davis, James
Dixon, Jerome
Feuerstein, Kenneth
Franks, George
French, William
Gallagher, Kevin
Green, Troy
Haneji, Jun
High, Julian
Ho, Ai-Ming
Hopkins, Corey
Johnson, David
Jones, Robert
Krause, Jason
Lindahl, Daniel
McCutcheon, Michael
Moore, Peter
Morris, Jeffrey
Rapp, John
Sayler, Timothy
Sekyere, Kwasi
Tapp, John
Wilkinson, Michael
Worth, Will
Class of 1990
Brooks, Eric
Burkey, John
Christianson, Kent
Crannell, Joseph
Floyd, Robert
Jackson, Terrence
King, Thomas
Levenda, Timothy
Lopez, Miguel
McCloud, Dalton
McLary, Darrin
Moore, Gerald
Nelson, Matthew
Oba, Minoru
Oetjen, Herman
Ramsey, Christopher
Rice, Timothy
Srmack, Peter
Stallcup, Jamie
Stewart, Everette
Sullivan, Edward
Suzuki, Masato
Walters, John
Class of 1989
Boedigheimer, David
Carter, Gregory
Darling, Douglas
Frank, Timothy
Gangwer, Shannon
Goddard, Matthew
Hrinda, Steven
Imm, Eugene
Kierein, Michael
Lyons, John
Moretta, Anthony
Ndow, Gabriel
Phelps, Brian
Ramirez, Raymond
Sherels, Jeffrey
Stence, Clay
Whitsett, David
Williams, Anthony
Williams, Timothy
Class of 1988
Alcorn, Larry
Aono, Chutatsu
Boltz, James
Bond, Thomas
Bounthavong, Say
Bourdon, Michael
Camacho, Gilbert
Carr, Brian
Carter, Dana
Cho, Luke
Cohn, Timothy
Corbin, Erin
Deckard, G.
Druhot, Bradley
Fitzgerald, Kevin
Fry, Howard
Gano, John
Gonzalez, Oscar
Hartman, William
Jarra, Babba
Lee, Kenneth
Mills, Stephen
Nehrig, Brian
Rothrock, Thomas
Schaeffer, James
Schalk, Bradley
Shibata, Michihiro
Wessel, Sonny
Class of 1987
Bancroft, Michael
Bentley, Lorenzo
Browne, Thomas
Charleston, John
Gipson, Doy
Grogg, Edward
Hooten, Jeff
Khettry, Manoj
McGovern, Jon
Miller, James
Nigro, Michael
Payton, Richard
Santoro, Todd
Shaw, J.
Uchiyama, Zenji
Vazquez, Edward
Class of 1986
Barnette, Paul
Buell, Timothy
Diggs, Richard
Disini, Michael
Flanagan, Kevin
Garrard, Jeffrey
Gerba, Joseph
Godsey, Jason
Grant, Kelly
Hashimoto, Atsushi
James, Kenneth
Johnson, Jeffery
Kelley, Michael
King, James
Kruse, William
Long, John
Novak, Kevin
Rice, Jay
Sietsma, Scott
Skehan, Michael
Smith, Robert
Stergar, Brian
Timeon, Troy
VandenBerg, Kent
Wagle, Kiran
Wampler, Donald
Class of 1985
Brooks, Charles
Canan, Michael
Czaja, Joseph
Fifield, Andrew
Glynn, Jerome
Haney, Steven
Howell, David
Jones, Robert
Kilburg, Carl
Knight, Charles
Mis, Michael
Nakajima, Koichiro
Niland, J
Noonan, Robert
Rodriguez, Ronald
Ross, Ted
Rourke, Edward
Shelton, Gerald
Tiller, Emerson
Winters, Jeffrey
Wyatt, Stephen
Class of 1984
Banhart, John
Bradburn, Douglas
Jefferson, Joseph
Matuszak, Stephen
Sano, Toshiyuki
Speer, Tod
Swayze, Mark
Woodard, Michael
Zurick, Patrick
Class of 1983
Aden, Kevin
Brown, Phillip
Hord, Jeffery
Hornback, David
Lee, Keith
Mann, Barry
Parker, Teddy
Paterson, William
Stellhorn, Brian
West, Kevin
Class of 1982
Black, Jeffrey
Bowman, John
Buffington, Peter
Butler, Frederick
Campbell, Frederick
Fager, Thomas
Frees, Gregory
Knowlton, Kenneth
Korczyk, Richard
Mantle, Bryan
Metzgar, Paul
Thomas, Larry
Thurman, Brett
Class of 1981
Aperghis, Nicholas
Beardsley, Christopher
Harrier, Robert
Klovanish, Peter
Koenig, David
Mann, T
Matsubara, Yasuhiko
McCarthy, Brian
Wagner, Michael
Warr, Chris
Class of 1980
Bird, David
Bohm, Garry
Breitbeil, Kenneth
Bussing, Stephen
Clark, John
Dinges, Brian
Dreyer, Samuel
Guhl, Steven
Hahn, Edward
Izumiya, Arikazu
Laffin, R
Light, Joseph
Mafford, Stanley
Parker, Kyle
Schultheis, James
Stein, David
Tucker, Scott
Class of 1979
Arcuri, Phillip
Chandoke, Akhilesh
Deeter, B.
Englert, Michael
Hardaway, John
Jones, Kyle
Kaeser, Stephen
Krupa, Gordon
Lekarczyk, Bert
Morrow, Richard
Noonan, Anthony
Papadimitriou, Constantin
Rothenbach, James
Shively, David
Thatcher, F.
Class of 1978
Alsterlund, Peter
Bangura, Aboul-Ahmed
Burke, Michael
Campbell, Roger
Coldiron, Gregory
Cole, Reginald
Coplen, D
Cosby, Jeffrey
Crowe, David
Davis, Douglas
Dorsett, Dana
Glass, William
Gooding, Dennis
Huff, Joel
Isenberg, Gary
Jones, Harrison
Klein, Kenneth
Leonard, Kevin
Lindholm, Jeffrey
Lovett, David
McVety, Matthew
Moyer, Mark
Nishizawa, Harou
Platt, Douglas
Shiomi, Junichi
Shrode, John
Toft, Dana
Wilhite, Gary
Class of 1977
Boid, Gregory
Cain, Walter
Cathey, Richard
Dewart, Mark
Dietz, Patrick
Furuta, Morihiro
Hall, Chris
Lemieux, William
Mathias, Thomas
May, John
Miller, Craig
O'Shaughnessey, Clark
Rudd, Cecil
Scott, Michael
Sever, Michael
Shiffler, David
Spiers, William
Tedeschi, Ralph
Thompson, J.
Wilson, Thomas
Young, W.
Class of 1976
Allen, Dale
Armbrester, Michael
Atherton, Bruce
Avila, Francisco
Collard, Scott
Dumbar, Tamba
Durham, Raymond
Early, E.
Emanuele, R.
Gray, Bradley
Hamilton, Mark
Horn, Jeffrey
Jelliffe, James
Johnson, J.
Kundomal, Valeeram
Lichtenhan, Raymond
Luczak, Patrick
Mason, William
Meadows, William
Newberry, Daniel
Pierson, Allen
Rheinhardt, Eric
Shaw, Dennis
Simone, Michael
Simpson, James
Spence, George
Sullivan, James
Updike, Steven
Wood, John
Class of 1975
Ballard, John
Bates, Daniel
Bilgin, Zeki
Boyle, John
Campbell, Thomas
Cook, Michael
Cornelius, John
Emenah, Young
Hartman, Thomas
Hendricks, Curtis
Knauer, Daniel
Levering, John
Lindborg, John
Love, Michael
Lovell, David
Mitchell, Frederick
Mitman, Matthias
Patterson, H
Randolph, William
Robbins-Penniman, Gus
Shick, James
Ward, Robert
Wilson, Mark
Class of 1974
Allen, Willard
Baldwin, Gary
Breland, Victor
Bryan, Robert
Carpenter, Samuel
Chapman, Alan
Donovan, Richard
Goodman, Alan
Johnson, Sidney
Jones, Larry
Knight, William
Kunkel, William
Lewis, Darrel
Little, David
Morcom, Richard
Myers, Bruce
Nance, Sidney
Nolen, Stephen
Pace, Michael
Pace, Ronald
Poole, Stanley
Proctor, Mitchell
Reardon, Michael
Reinhart, Leonard
Simpson, Robert
Smith, John
Trela, Mark
Vancott, Bruce
Ward, Douglas
Whitehead, Daniel
Class of 1973
Alexander, John
Brown, Ron
Bryan, Michael
Carroccio, John
Feemster, D.
Finch, Darrell
Fukanaga, Yukio
Grdinich, Jon
Huff, William
Manley, Joseph
Moreland, George
Overholt, Robert
Patterson, James
Peterson, Bruce
Smetana, James
Tan, Stephen
White, Jonathan
Whitehead, Thomas
Willis, Christopher
Class of 1972
Archibald, David
Buchanan, Ricky
Clarkson, Paul
Duncan, Daryl
Garbison, David
Martin, Stephen
McDowell, Dock
Melshen, Paul
Milam, Michael
Miller, John
Pichardo, Pablo
Reynolds, Thomas
Savoldi, Gregory
Smyth, David
Sullivan, Stephen
Ward, Mark
White, Delbert
Class of 1971
Armstead, Carlos
Boyer, William
Brandt, Timothy
Bridget, William
Burns, Danny
Carr, Robert
Condon, Richard
Davis, Samuel
Fisher, Daniel
Gordon, Robert
Grills, Peter
Hixon, Christopher
Klein, Jeffrey
McCreary, William
Ohikata, Makoto
Pearce, William
Rike, Patrick
Spencer, William
Theadford, Dwayne
Thornton, Allen
Class of 1970
Barascout, Alfredo
Baughman, Jon
Best, Richard
Bixby, William
Dorris, Hulet
Dragoo, John
Jeffries, Richard
Johnson, Robert
Johnson, Russell
Kurnava, Stephen
Walker, Frank
Class of 1969
Anderson, Mark
Burks, Timothy
Clayton, Gregory
Eaton, Robert
Hein, Thomas
Heintz, George
Hesler, Jeffrey
Hickman, John
Lavens, Richard
MacDougall, Dean
Maher, Peter
Mather, Geoffrey
McMurtrie, William
Meyers, John
Orr, Michael
Petrakis, Christ
Shepard, Gregory
Smith, Allen
Somerville, Kenneth
Williams, Michael
Zoraki, Walter
Class of 1968
Aldrich, Neal
Benton, William
Bomar, Karl
Dzurilla, Phillip
Ford, John
Gillies, Neil
Habig, John
Hendren, Robert
Lukens, Larry
Moreo, Stanley
Reger, Edward
Seiler, James
Shur, Charles
Smith, Douglas
Warren, William
Wheeler, Richard
White, Stevens
Class of 1967
Airhart, Mark
Andersen, Richard
Collins, James
Dougherty, Rush
Hunt, Jonathan
Johnson, Herbert
Jones, Bruce
Reynolds, Richard
Ritz, Kenneth
Shafer, Forest Van Sise
Stone, James
Unterschuetz, Eugene
Class of 1966
Anson, John
Brennan, Kenneth
Casey, Peter
Cook, John
Corwin, Harold
Decker, Michael
Fuller, John
Gilliland, Don
Gregory, Stephen
Grimes, William
Horndash, Ronald
Lindeman, Michael
Luhahi, Armand
Miller, Jack
Rowe, Paul
Schreiner, Michael
Smalley, Kenneth
Sours, Hudson
Stevens, Kurt
Thomson, Alexander
Vanliere, Mark
Wall, Joseph
Williams, Tod
Class of 1965
Albert, Roger
Bayer, Donald
Blair, Thomas
Brinkman, Stephen
Buck, Charles
Costello, Michael
Croy, Richard
Dennis, William
Dooley, Allan
Ellis, Patrick
Gibbs, David
Koepke, Daniel
Kurek, Bruce
McKenzie, Craig
Park, Finley
Reed, Philip
Richardson, Michael
Sharpe, Philip
Class of 1964
Brandt, John
Davidson, Thomas
Dawson, John
Flynt, Timothy
Garrett, Amos
Geier, Richard
Lemond, Edward
Leslie, Douglas
McGuire, Martin
Post, Kenneth
Richardson, Lyndale
Seelig, William
Springstun, Anthony
Walther, George
Warren, Michael
White, William
Class of 1963
Anderson, John
Anderson, David
Beal, Joe
Bentley, Thomas
Carroll, Thomas
Evon, Nick
Grove, Geoffrey
Kraenbring, Lothar
Leonard, Robert
Love, William
Mills, David
Moore, Alfred
Quinn, James
Smith, David
Steman, Sandy
Ulrich, Larry
Class of 1962
Adamson, Richard
Brewer, James
Carver, David
Fisk, Ronald
Gaughan, Dennis
Graham, Roy
Grant, Wilbur
Lindsey, Harry
Littlefield, John
Ludlow, Charles
Morrison, Jay
Pepper, Andrew
Schmidt, Jeffrey
Spencer, David
Tipton, Terry
Wilson, Robert
Wilson, Ralph
Class of 1961
Barton, Jerry
Blacker, Robert
Bradley, Thomas
Byrd, Ralph
Goode, John
Havers, Wayne
Nussbaum, Frank
Pike, Charles
Roberts, Paul
Robertson, William
Weikel, John
Zimmerman, Raymond
Class of 1960
Block, Milton
Bowman, William
Evans, Robert
Font, Jose
Harpst, Harold
Kraft, John
Rogers, William
Schmidt, Samuel
Class of 1959
Aldrich, Robert
Barrow, David
Crampton, Lloyd
Franklin, Lawrence
Gregory, Delbert
Johnson, Edward
Lee, Harry
Martin, Louis
Myers, Robert
Nash, James
Nechman, William
Polletin, Heribert
Walters, Charles
Wist, Douglas
Class of 1958
Adams, John
Chung, Hwa
Clark, James
Darbro, David
Darnell, Terry
Delks, Larry
Douthitt, Peter
Francis, Richard
Gore, Samuel
Jacobsen, Robert
Manila-Calderon, Alejandro
Moon, Stephen
Skinner, Stephen
Thompson, Theodore
Vance, David
Willis, Kenneth
Class of 1956
Berry, John
Cameron, David
Kuykendall, Ronald
Martin, James
Class of 1955
Howard, Gordon
Olive, David
Class of 1954
Bahr, Robert
Carney, John
Ross, Donald
Smith, Thomas
Class of 1953
Coudenhove, Jacob
Earhart, Joseph
Class of 1952
Bosnos, Sam
Posey, Harold
Voracek, Zdenek
Winton, David
Class of 1951
Jones, Norman
Lee, Thomas
Class of 1950
Cathcart, William
Randolph, David
Slattery, Philip
Class of 1949
Romaine, Karl
Scott, John
Smith, Robert
Class of 1948
Davidson, James
Class of 1944
Hurley, John
Class of 1943
Hubbard, Paul
Class of 1942
Chamberlain, Lauren
London, Robert